Gelecek için Girişim Zamanı BIGG DEGA

by Çağrı POLAT - Haziran 13, 2017DEPARK AŞ, TÜBİTAK BİGG programı 1.Aşama Uygulama Kuruluşu olarak sizlerin fikirlerini hayata geçirebileceği BİGG DEGA programına davet ediyor.

Programa kabul edilen girişimci adayları, yaz döneminde yoğun bir Girişimcilik Programına alınıyorlar. Programda sizlere girişimcilik eğitimi, iş planı hazırlama eğitimi, iş planı değerlendirme hizmetleri, iş geliştirme mentorluğu, teknik mentorluk hizmetleri ücretsiz olarak veriliyor. Programın ilk aşamasında temel amacımız, sizlerin iş fikirlerini sağlam girişimcilik projelerine dönüştürmek ve 150.000 TL hibe desteğini almanızı sağlamak. Şirketleşme aşamasında, sizleri DEPARK AŞ’nin ticarileşme ve çeşitli destek mekanizmalarıyla hayallerinizi gerçekleştirme olanakları sunuyoruz.

Programın ilk yılında BİGG DEGA, bölgesinde en çok hibe desteği kazananları ağırlayarak önemli bir başarıya imza attı. Toplamda 2.200.000 TL’lik hibe desteği ile kurulan şirketlerimiz DEPARK bünyesinde faaliyetlerine başladılar. Bir iş fikriniz olup girişimci yetkinliklerinizi arttırmak ve iş fikrinize finansal destek sağlamak istiyorsanız BIGG DEGA’ya başvurmanın tam zamanı… Fikirlerini gerçeğe dönüştürmek isteyen tüm girişimci adaylarımızı BIGG DEGA programına bekliyoruz.

BİGG DEGA PROGRAMI KAPSAMINDA SUNULACAK HİZMETLER:

Girişimcilik ve İş Planı Hazırlama Eğitimleri
Mentorluk İş Planı Değerlendirme
Teknik Doğrulama İş Rehberliği
Sanayi Doğrulama İş Rehberliği
Ön prototip geliştirme desteği
Ön kuluçka ofis alanı
Temel laboratuar olanakları
Yatırımcı buluşmaları
Uluslararası yatırımcı etkinliklerine katılım
Uluslararası kuluçka merkezlerinde ofis açma olanağı

Başvuru Şartları:

Örgün öğrenim veren üniversitelerin herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumdaki öğrenci, yüksek lisans veya doktora öğrencisi ya da lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinden birini ön başvuru tarihinden en çok on yıl önce almış adaylar programa başvuru yapabilirler. Başvuru şartlarını detaylı olarak incelemek için bigg.tubitak.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar için: http://biggdega.com/

Bunlara da Göz Atın

0 yorum